Sauna Club 69    
Tallinna kõige kuumem seksi klubi!!

Tere tulemast Sauna Klubisse 69

Pühade ajal oleme avatud järgmiselt:
23, 24, 25, 26. detsember: 16.00 - kuni rahvast jätkub
31. detsember: 16.00 - 10.00
1. jaanuar: 16.00 - 2.00

Sauna Club 69 on mõeldud eelkõige gay, bi- ja transseksuaalsetele meestele.
Kui sulle meeldib omasoolistega tutvuda ja privaatselt aega veeta, siis on Sauna Club 69 külastamiseks parim valik!
Laupäevased Swinger Party üritused on mõeldud hetero paaridele ja nende sõpradele ning sõbrannadele (vaata lähemalt SwingerParty.ee )

Klubi 69 asub Tallinnas, aadressil Sakala 24. Meil on olemas baar, peosaal, saun, videoruum ja puhkeruumid kus lõõgastuda ja puhata. Samuti on olemas aurusaun ja leilisaun, mille juures on külmaveebassein, kus jahutada ennast pärast sauna.
Baariruumis saab istuda ja nautida jooke ja suupisteid, seal mängib alati muusika: nädala sees rahulik muusika, nädalavahetustel kõige uuemad klubilood ja teie lemmikud disko lood. Videoruumis mängib alati midagi head noormeestele, kes oskavad hinnata täiskasvanute filme.

Klubi annab võimaluse saada pruuniks uues solaariumis ja nautida soodsa hinnaga jooke.

Sauna Club 69 on parim koht Tallinna ja välismaa gay meestega tutvumiseks ja vaba aja nautimiseks. Siit leiad värskeid gay ajakirju, infovoldikuid, tasuta kondoome ja lubrikante ja palju uusi tuttavaid.

Nädalavahetusel on see linna parim gay after-party koht, sest Sauna Club 69 uksed on lahti kella 7-ni või 8-ni hommikul ja meie juurde tulevad paljud klubitajad, et võtta õhtust viimast.

Müügil ka POPPERS!

Gay Club 69 - Gay Tallinn Clubs and Saunas

Sauna Club 69 - Kõige kuumem Klubi Eestis!